המגמות האופנתיות לשמלות כלה לשנת 2016

המגמות האופנתיות לשמלות כלה לשנת 2016 שכל אחת צריכה להכיר. מאז הילדות יש לכל בחורה את אותו החלום - להתחתן בשמלה לבנה, יפה ומיוחדת. השנה למעצבים מכל רחבי העולם יש שמלות כלה מגוונות שיכולות להגשים לכן את החלום. אוסף 2016 מאופיין בשמלות בעלות צללית קלאסית עם פרשנות מודרנית ומאפשרות חיבור בין אופנה עכשווית ומסורתית. אלו הן המגמות העיקריות בעולם שמלות הכלה:

1. שמלות עם שרוולים.

שמלה עם שרוול 1 שמלה עם שרוול 2

שמלות כלה עם שרוולים כמעט ונשכחו, אבל השנה השרוולים חזרו שוב לאופנה ובגדול, הם יעניקו לך נשיות ומסתוריות. השרוולים יכולים להיות קצרים מאוד או ארוכים, זאת יכולה להיות חתיכה קטנה של תחרה או משי עדין המכסה רק את הכתפיים או את כל היד.

2. שמלות כלה נפוחות בעלות שכבות באורכים שונים.

שמלה נפוחה 1 שמלה נפוחה 2

שמלות נפוחות תמיד היו בעולם האופנה, זה לא חידוש בעולם המודרני, אבל הודות לשכבות נוספות של בד באורכים שונים התא פשר להחיות את שמלות היוקרה ולאפשר רעננות חדשה. את המגמה הזאת אפשר לראות כמעט בכל האוספים של המעצבים הגדולים.

3. מחשוף עמוק - טרנד השנה.

שמלה עם מחשוף עמוק 1 שמלה עם מחשוף עמוק 2 שמלה עם מחשוף עמוק 3 שמלה עם מחשוף עמוק 4

מחשוף V עמוק שוב באופנה, הוא לא מתאים לכלות ממשפחות שמרניות, אבל בהחלט משפיע על מיניות וסקסיות ואין ספק שגם מחמיא מאוד לגוף הנשי.

4. חליפת מכנס במקום שמלת כלה.

חליפת מכנס 1 חליפת מכנס 2 חליפת מכנס 3 חליפת מכנס 4

שמלות לא מתאימות לכולן ! ישנן נשים שלא לובשות שמלות ובמיוחד בשבילן רבים מהמעצבים כללו באוסף שלהם גם חליפות קלאסיות לבנות עם הרבה שיק. חליפות כלה הוצגו בתערוכות בכל העולם על ידי מעצבים ידועים.

5. שמלות עם שובל.

שמלה עם שובל 1 שמלה עם שובל 2 שמלה עם שובל 3

בשנים אחרונות גם שמלות כלה עם שובל לא עוזבות את הקולקציות האופנתיות. השובל יכול להשתרע מהמותניים, מהצוואר, עם או בלי שרוולים, אך הכי חשוב שתמיד יהיה שובל ארוך ומשמעותי וזה בטוח יקפיץ את ההופעה.

6. שמלה עם גב פתוח.

שמלה עם גב פתוח 1 שמלה עם גב פתוח 2 שמלה עם גב פתוח 3

אם אתם מתכננים חתונה לקיץ, אז להתלבש עם גב פתוח זו יכולה להיות הבחירה שלך. גב חשוף ישדרג את ההופעה לנועזת מאוד, חושנית, סקסית ועם זאת גם נשית. אתם תפתיעו את האורחים ותשמחו את הבעל לעתיד עם ההופעה המהפנטת.